Logo CzysteLokum
 

 

Oferta

 

Nasze usługi

Świadczymy szeroki wachlarz usług zapewnienia należytego porządku i czystości w twoim miejscu zamieszkania lub pracy. Oferowane usługi świadczone są na terenie Warszawy i bliskich okolic. Mogą być wykonywane zarówno jednorazowo lub cyklicznie. Wykaz świadczonych usług jest nastepujący:

Serwis sprzątający

 • Zapewnienie podstawowych środków czystości podczas wykonywania usługi w lokalu Klienta.
 • Zmywanie naczyń w zmywarce gdy znajduje się w lokalu oraz ręcznie gdy zachodzi taka potrzeba.
 • Pranie ubrań i innych rzeczy w pralce oraz możliwość wyprania ręcznego lekkich, delikatnych rzeczy.
 • Wycieranie kurzu z blatów, szafek kuchennych, parapetów, grzejników i z innych przedmiotów.
 • Czyszczenie glazury, armatury, umywalki, zlewu, wanny, prysznica, bidetu i muszli klozetowej.
 • Umycie mikrofalówki, kuchenki, lodówki, piekarnika i innych urządzeń codziennego użytku.
 • Umycie luster, okien i podłóg oraz odkurzenie dywanów, wykładzin i chodników.
 • Przygotowywanie podstawowych posiłków po uprzednim ich uzgodnieniu z Klientem.
 • Dodatkowa pomoc domowa związana ze zrobieniem podstawowych zakupów czy odebraniem przesyłki.
 • Dbanie o otoczenie domu związane z koszeniem trawnika, pracami w ogrodzie i odśnieżaniem w zimie.
 • Dodatkowe usługi oferowane na życzenie, takie jak dezynsekcja lokalu naszym spryskiwaczem i środkami.
 • Opcjonalnie za dodatkową opłatą pomagamy załatwiać drobne sprawy w urzędzie, na poczcie itp.

Zakres usługi

Dokładamy wszelkich starań, aby możliwie najdokładniej wykonać powierzone obowiązki. Nasze usługi oferujemy w dwóch zakresach: podstawowym obejmującym podstawowe czynności takie jak mycie naczyń, czyszczenie armatury łazienkowej i sprzętów kuchennych, mycie i odkurzanie podłóg, wycieranie kurzu; oraz rozszerzonym obejmującym dodatkowo umycie okien, pranie i prasowanie, prace w ogrodzie i odśnieżanie w zimie.

Sprzęty domowego użytku czyścimy przy pomocy dostępnych w lokalu środków czystości. Zmywanie naczyń odbywa się w zmywarce Klienta jeśli znajduje się w lokalu, natomiast w sytuacji jej braku naczynia są myte ręcznie. Pranie i prasowanie odbywa się w mieszkaniu Klienta przy pomocy jego urządzeń (pralka, żelazko). W przypadku tkanin lekkich i delikatnych istnieje możliwość wyprania ręcznego. Po stronie Klienta jest zapewnienie odpowiednich środków piorących. Gotowanie i przygotowywanie prostych posiłków jest możliwe wyłącznie po wcześniejszym ich uzgodnieniu z Klientem. Podstawowe zakupy spożywcze robimy zazwyczaj w sklepie znajdującym się najbliżej lokalu Klienta. Na życzenie zakupy mogą zostać zrobione w sklepie należącym do konkretnej sieci handlowej. Po wcześniejszym uzgodnieniu z Klientem możemy pomóc także w załatwianiu drobnych spraw np. na poczcie czy w urzędzie.

Wycena usługi

Przed wykonaniem usługi dokonujemy jej wyceny na podstawie zdjęć oraz informacji dotyczących metrażu mieszkania, stopnia zabrudzeń oraz ilości czynności do zrobienia. Standardowo pracujemy na sprzęcie i środkach czystości zapewnionych przez Klienta. Na życzenie osoba sprzątająca może mieć przy sobie podstawowe środki czystości takie jak mleczko do czyszczenia, płyn do mycia naczyń, płyn do mycia szyb, ściereczkę i zmywak. Za dodatkową opłatą możemy dokonać zakupu i dostarczyć na miejsce specjalistyczne środki czystości lub drobny sprzęt. Na wszystkie dodatkowo zakupione rzeczy dostarczamy Klientowi dowody zakupu (paragony, faktury). Rezerwujemy sobie prawo do pobierania zaliczki przed wykonaniem zlecenia.

Cenimy sobie czas i komfort naszych Klientów dostosowując termin wykonania usługi oraz system pracy do indywidualnych potrzeb. W przypadku usług wykonywanych poza granicami administracyjnymi miasta Warszawy pobieramy dodatkową opłatę za dojazd wynoszącą 20 zł. Za usługi wykonywane w dniu poprzedzającym święto państwowe doliczamy dodatkowo 10% prowizji do ceny usługi. Mamy także możliwość zorganizowania usługi sprzątania lokali znajdujących się w innych częściach kraju. Więcej informacji udzielimy w wiadomości prywatnej.