Logo CzysteLokum
 

 

O nas

 

Poznaj nas

Sprzątanie grobów

Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważny jest porządek w miejscu naszego zamieszkania lub pracy. Niestety w dzisiejszych czasach nie każdy ma czas i siły żeby zadbać o utrzymanie należytej czystości. Stąd narodził się pomysł na świadczenie usług sprzątania mieszkań, domów, biur i innych lokali przez osoby mające doświadczenie w branży usług sprzątających. W ten sposób w 2018 roku powstało Czyste Lokum.

Jesteśmy po to, aby pomóc Państwu w utrzymaniu należytej czystości waszego mieszkania lub innego lokalu. Za naszym pośrednictwem możecie zadbać o należyte utrzymanie porządku zarówno domu jak i jego otoczenia. W ramach świadczonych usług pozmywamy naczynia, odkurzymy dywany i wykładziny, zrobimy pranie i prasowanie, wyczyścimy armaturę i sprzęty domowego użytku, umyjemy okna, lustra i podłogi, zadbamy o otoczenie domu oraz zrobimy zakupy, a zimą odśnieżymy teren wokół domu. Oprócz standardowych usług jesteśmy także otwarci na inne Państwa oczekiwania, odpowiadamy na każdą wiadomość i staramy się proponować możliwie najlepsze rozwiązania.

Sprzątanie grobów

Udokumentowaniem wykonanej pracy jest porządek panujący w miejscu zamieszkania czy pracy. Działamy w Warszawie i bliskich okolicach oferując zarówno usługi jednorazowe oraz stałą współpracę. Mamy duże doświadczenie, szanujemy cudzą własność i prywatność naszych Klientów, zachowujemy dyskrecję, a nasze usługi wykonujemy dokładnie i odpowiedzialnie.

Dzięki wysokiej jakości naszych usług cieszymy się zaufaniem wielu zadowolonych Klientów, którzy chętnie współpracują z nami długoterminowo i powierzają nam pod opiekę swoje mieszkania. Dla naszych stałych Klientów oferujemy zniżki na wykonywane przez nas usługi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

NASZE STATYSTYKI

POSPRZĄTANYCH DOMÓW

POSPRZĄTANYCH BIUR

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

LATA DZIAŁALNOŚCI